Zapraszam do mojego salonu wszystkich posiadaczy psów rasowych oraz wielorasowych.
Oferuję: kąpiel, strzyżenie i trymowanie według wzorców FCI, obcinanie pazurków, usuwanie insektów, czyszczenie uszu oraz fachowe poradnictwo dotyczące pielęgnacji oraz doboru kosmetyków. 
Podczas zabiegów pielęgnacyjnych nie używam poskramiaczy ani środków uspokajających.
Zapewniam miłą i fachową obsługę oraz odpowiednie warunki sanitarne (salon jest dezynfekowany po każdym zabiegu). Utrzymuję stały kontakt z lekarzami weterynarii.
Kąpiel i rozczesanie sierści w zimie zwiększa jej objętość i poprawia komfort cieplny zwierzęcia. Użycie do kąpieli i rozczesania odpowiednich kosmetyków zapewnia włosom i skórze właściwą strukturę i ochronę tłuszczową.
W salonie używam profesjonalnych kosmetyków 8 in 1 , KW , lub innych według uznania właściciela zwierzęcia.
Proszę o wcześniejsze telefoniczne lub osobiste uzgodnienie terminu wizyty w salonie.

Do zabiegów pielęgnacyjnych takich jak trymowanie i strzyżenie pies zostanie wykąpany w salonie. Do kąpieli używam właściwych dla typu szaty szamponów i odżywek, co sprawia, że strzyżenie, trymowanie i rozczesywanie sierści staje się łatwiejsze i szybsze, a sierść uzyskuje właściwą, naturalną strukturę.
Systematyczne wizyty w salonie skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści zwierzęcia, oszczędzają stresu związanego z długim strzyżeniem (trymowaniem) i pieniędzy w portfelu właścicieli.
Psy z pasożytami skóry są poddawane zabiegom dezynsekcyjnym. Ewentualne zmiany skórne lub inne zauważone przeze mnie zmiany chorobowe są konsultowane na bieżąco z lekarzem weterynarii i sygnalizowane właścicielowi zwierzęcia.
Prosę o poinformowanie mnie o następujących sytuacjach: braku szczepienia przeciwko wściekliźnie, chorobach o podłożu alergicznym, trudnym charakterze psa, innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych, np. chorobach układu krążenia
Swoje usługi polecam także psom wielorasowym, które wbrew pozorom bardzo często potrzebują zabiegów pielęgnacyjnych i mogą wyglądać jak prawdziwi psi arystokraci.